9 gadu laikā izstrādātas 142 mājas lapas un 28 interneta veikali

Par mums

Mēs specializējamies meklētājiem draudzīgu mājas lapu un interneta veikalu izstrādē, lai Jūsu mājas lapa vai interneta veikals kļūtu par veiksmīgu pārdošanas rīku, piesaistot arvien vairāk jaunu klientu. Mūsu pieredzi un profesionalitāti SEO optimizācijas jomā apliecina mūsu mājas lapas pirmās pozīcija Google meklētājā pēc atslēgas vardiem "mājas lapas izveide", "interneta veikala izstrāde", "seo optimizācija", "Google optimizācija", "web dizains".

Ar interneta projektu izstrādi nodarbojamies jau vairāk nekā 9 gadus un šajā laikā esam uzkrājuši bagātu pieredzi, izstrādājot vairāk nekā 23 interneta veikalu un 118 mājas lapas. Attīstot savu pakalpojumu, vienmēr domājam ilgtermiņā un regulāri sekojam līdzi jaunumiem web izstrādes jomā, lai piedāvātu labākos risinājumus mūsu klientiem.

Lai veiksmīgi realizētu katru mums uzticēto projektu, pieturamies pie sekojoša izstrādes plāna:

tiksanas ar klientu

Tikšanās ar klientu

Tiekamies ar klientu, lai noskaidrotu vēlmes un darba apjomu. Apkopojam visas prasības un piedāvājam savu skatījumu projekta realizācijā.

dizaina izstrade

Dizaina izstrāde

Pēc klienta vēlmju apkopošanas, dizaineris izstrādā mājas lapas skici un nosūta to saskaņošanai. Pēc komentāru saņemšanas, tiek veikti dizaina labojumi.

programmesanas darbi

Programmēšanas darbi

Kad dizains ir saskaņots ar klientu, sākas programmēšanas darbi. Izstrādājam pārējos tehniskos risinājums, lai realizētu klienta prasības.

testesana un publicesana

Testēšana un publicēšana

Kad darbs ir pabeigts, tiek veikti pēdējie testēšanas darbi un projekts tiek publicēts uz servera. Pieslēdzam statistiku un veicam lapas uzraudzību.

Vīzija

Būt par uzticamu partneri interneta tehnoloģiju sfērā un piedāvāt kvalitatīvu servisu un individuālu pieeju katram klientam.

Misija

Izstrādāt unikālas un SEO optimizētas mājas lapas un interneta veikalus, kas atbilst web standartiem un kas palīdzētu mūsu klientiem paplašināt biznesu, piesaistot jaunus klientus ar Google meklētāja palīdzību.

Mērķis

Piedāvāt ērtāko un vienkāršāko saruta vadības sistēmu, kas būtu draudzīga meklētājiem. Nodrošināt klientiem augstas kvalitātes produktu par samērīgu cenu.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Specializējamies meklētājiem draudzīgu mājas lapu izstrādē. Mūsu pieredzi un profesionalitāti apliecina mūsu lapas pozīcija google meklētājā pēc atslēgas vardiem "mājas lapas"

Mūsu darbi

Ducati Rīga | www.ducati.lvHidrotehnikas darbi | www.svari.lvStudy in Latvia | www.studies.lvViesu namu katalogs | www.viesunamiem.lv
© Copyright 2006 - 2016