lv | ru

Virtuālās tūres izveide

Piedāvājam augstas izšķirtspējas 360 grādu virtuālās tūres izveidi, izmantojot tikai HDR kvalitātē uzņemtas fotogrāfijas. 360 grādu panorāmas skats piedāvā interaktīvu vietas apskates veidu, kas šobrīd mārketinga speciālistu vidū tiek atzītas par vienu no progresīvākajiem jaunumiem komunikācijā ar klientiem, nodrošinot lielisku klātbūtnes efektu, jo ir iespējams apskatīties kādu objektu it kā pats atrastos šajā vietā.

Virtuālājā tūrē iespējams integrēt dažādus multifunkcionālus risinājumus, kas vienkāršu foto apkopojumu padara par interaktīvu instrumentu uzņēmuma prezentēšanā. Ar skaņas efektu, galeriju, tekstu, video un audio materiālu palīdzību 360 grādu virtuālā tūre kļūst multifunkcionāls instruments, kas ļauj potenciālajiem klientiem ne tikai iepazīties vizuāli ar telpām, bet jau iegūt detalizētu informāciju par objektu un telpu plāniem. Iespējams kombinēt vairākas 360 grādu panorāmas, veidojot virtuālās pastaigas, kas paver plašāku un reālāku ieskatu objektos nekā tikai fotogrāfijas. Šādas virtuālās tūres ir piemērotas viesu namiem, viesnīcām, muzejiem, nekustamajiem īpašūmiem kā arī jebkurām citām telpām, par kurām Jūs vēlaties sniegt pilnvērtīgu priekštatu potenciālajiem klientiem.

Risinājumi var būt ļoti dažādi, un katras vietas specifikai tos iespējams pielāgot pēc vajadzības. Mēs nodrošinam virtuālās tūres izveidi sākot no plānošanas, lai virtuālās tūres gala produkts darbotos ne tikai kā vienkāršs uzskates materiāls, bet virtuāls instruments mārketinga mērķu sasniegšanā, līdz virtuālās tūres publicēšanai Jūsu mājas lapā.


Ja vēlaties pasūtīt virtuālās tūres izstrādi, tad rakstiet vai zvaniet uz 26728245.